Alaçatı Otelleri Rehberi

Switch to desktop Register Login

Alaçatı Bungalow

Alaçatı Bungalow Evler

Hintlerin kullandıkları otantik evlerin adı alan bungalow evler tek ya da çift katlı olmak üzere tahtadan, bamnbudan veya ağaçtan yapılır. Alaçatı da yaz mevsiminin uzun yaşandığı bir yer olmasından ötürü yaygın olarak kullanılmaktadır. Alaçatı bungalow evleri palmiyeler, zeytin ağaçlarıyla çevrili yemyeşil alanlara kurulmuştur. Doğayla iç içe tatil geçirmenin en güzel yollarından biri olsa da otellerdeki konfora ve hizmet kalitesine alışkın olanlar için sıkıntı olabilir.

Daha çok sahil kıyılarında yer alan Alaçatı bunglowları ailenizle birlikte kalabileceğiniz rahat ve huzurlu alanlar oluşturur. Denize yakın konumlarıyla da dilediğiniz an güneşin ve sapsarı kumların tadını çıkarmanız mümkün. Çevredeki açık ve ormanlık alanlarda da sabah yürüyüşlerinizi yapabilir, yöresel sofralarda köy kahvaltılarına oturabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Alaçatı’da bungalowlar pansiyon hizmeti vermektedir. Tam ve yarım pansiyon seçenekleri sunan işletmelerin konaklayacağınız odalarında;

  • 24 saat sıcak su
  • İnternet,
  • Isıtma sistemi,
  • Telefon,
  • Wc-Duş,
  • Klima,
  • Saç kurutma makinesi,
  • Televizyon bulunur.

Alaçatı Bungalow Ücretleri Ne Kadar?

Bungalov gecelik ücretleri işletmenin bulunduğu bölgeye, denize yakınlığına ve sunulan hizmetlere göre değişmektedir. Genel olarak 100 - 300 TL arasında bir ücretle konaklamanız mümkün. Ayrıntılı bilgi almak içinse sitemizdeki pansiyon iletişim bilgilerinden de yararlanabilirsiniz.

Tavsiye Edilenler

Alaçatı bungalow otellerin yanında bir de villa tipi bungalowlarla hizmet veren Villa saray bungalowlar da çok tavsiye edilmektedir. Villa Saray 1988 yılında kurulmuş ve Ilıca plajındadır. Aile işletmesi olan ve 18 yıldır kalitesinden ödün vermeden büyümeye devam eden Villa Saray bungalowları değerlendirmenizi öneririz.

Villa Saray Bungalow İletişim

Adres: İzmir Cad. 5072 Sokak. No: 2 Ilıca / Çeşme - İZMİR
Tel: 0232 723 02 66
Tel: www.villasaray-vip.com