Alaçatı Otelleri Rehberi

Switch to desktop Register Login

Yeni yılda Alaçatı Partileri ve Organizasyonları İle Coşun

Yılbaşında Alaçatı

Bu kez yılbaşında Alaçatı da 2015’in ilk dakikalarını muhteşem bir organizasyon ile birlikte sevdiklerinizle geçirseniz nasıl olur? Alaçatı da yılbaşı hem otellerinin düzenlediği partiler hem gece kulüplerinin sunduğu organizasyonlarla coşkulu geçer.

Yılbaşında Alaçatı Nasıl Geçer?

Alaçatı’ya özel sakızlı votka ve likörler ile sınırsız ikram seçenekleri, canlı müzik ve dans programlarının da düzenlendiği gözde mekanlarda samimi hizmet anlayışı olan restoran ve bar çalışanları kendinizi farklı ve özel hissetmenizi sağlayacaktır. Buralarda yılbaşı ünlü sanatçılarla geçer. Ege’ye özellikle de Alaçatı’ya eğlenmeye gelen ünlüler ile birlikte dans edecek buradaki ambiyansta siz de eğlenceye doyacaksınız.

Yılın İlk Kahvaltısı

Yeni yılın ilk günlerini de değerlendirebileceğiniz Alaçatı Otelleri kısa süreli kaçamaklarınızı keyifli dakikalar ile taçlandırmanızı sağlar. Güne eşsiz bir Alaçatı kahvaltısı ile başlarken çiçek dolu bahçelerinde kahvenizi yudumlayarak gecenin yorgunluğunu atabilirsiniz. Kendi bahçelerinde yetiştirdikleri organik sebze ve meyvelerden elde ettikleri ürünlerle süsledikleri kahvaltı sofraları uyanmanızı sağlayacak. Tertemiz havasında kendinize gelecek yılın ilk kahvaltısını en gözde seçenek olan köy kahvaltısıyla yapmış olacaksınız.

Alaçatı Otelleri Yeni Yıl Fırsatları

Yılbaşı gecesi eğlenceye, müziğe ve dansa doymak için yapmanız gereken size uygun Alaçatı Otelleri ile iletişime geçerek şimdiden yerinizi ayırtmak. Yılın en yoğun gecesine ev sahipliği yapan Alaçatı Otelleri müşterilerine sunduğu uygun fiyatlar ve ödeme fırsatları ile farklı bir yılbaşı kutlamasına ev sahipliği yapıyor. Paket programlar ya da hizmete dahil uygulamalardan haberdar olmak için sayfamızda yer alan otellerden bilgi alabilirsiniz. Gelin 10’dan geriye doğru hep beraber sayalım.

2014’ü Alaçatı’da Karşılayan Ünlüler

Geçtiğimiz yeni yıl Alaçatı’da ünlüler geçidinin yaşandığı sokak partisiyle manşetlerde yer aldı. Yeni yıl için düzenlenen sokak partilerine yüzlerce kişiyle birlikte ünlülerde katıldı. Sokaklarda çılgınlar gibi eğlendiler. 2014 sokak partisiyle Alaçatı’da yeni yılı kutlayan ünlüler şunlardır;

  • Çağla Şikel – Emre Altuğ
  • Kıvanç Tatlıtuğ
  • Şevket Çoruh
  • Özgür Ozan

Yeni yıla sokak ortasında dans ederek giren ünlülere Değirmenaltı meydanında “Grup Tezgah” konser verdi.  Ünlü Dj’lerin sabaha kadar kalabalığı coşturduğu partinin bu yılda tekrarlanması planlanıyor. 2015 sokak partisinin şimdiye kadar yapılan sokak partilerini sollaması bekleniyor.