Alaçatı Otelleri Rehberi

Switch to desktop Register Login

Resmi Tatillerde Alaçatı Kaçamakları

Resmi Tatillerde Alaçatı

Yıl içerisindeki resmi tatillerinizi nasıl değerlendireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Alaçatı’da resmi bayramlarınızı değerlendirmeye ne dersiniz. Rüzgarın, sakinliğin, doğanın ve tarihin her tonunu barındıran Alaçatı’da bayram tatiliniz için oteller, pansiyonlar, kamp alanları ve apartlar sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Çocuklarınız ile birlikte özellikle onların hoşlarına gidecek rüzgar sörfünü öğrenmek, Alaçatı’ya özel sakızlı dondurmanın tadına bakmak ve mis gibi çiçek kokan sokaklarında dolaşmak istiyorsanız Alaçatı Otellerinin sunduğu imkanlardan yararlanmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

23 Nisan’da, 29 Ekim, 30 Ağustos’ta Haydi Alaçatı’ya

19 Mayıs, 30 Ağustos ve 23 Nisan yılın en güzel zamanlarına denk geldiğinden yapacağınız küçük kaçamaklar yaz tatili öncesi kafa dağıtmak için birebir. Alaçatı’da resmi bayramlar geçirmek stresli ve yoğu geçeniş temponuzu biraz olsun düşürecek ve Egenin serin sularından çıkan balıkları sofranıza sermek demektir. Huzurun adreslerinden belde kafa dinlemek için birebir. Yunan ezgileri, İzmir’in kaliteli üzümlerinden yapılmış şarabınızı yudumlarken, bunaltmayan havasında manzaranın keyfine varacaksınız.

Bir Parça Gezi

Alaçatı bayram tatili kaçamakları için her ne kadar renkli bir seçenek olsa da bu günübirlik biçimindeki tatilinizde aktivitelere ve kültür turuna da vakit ayırmak daha akıllıca olacaktır. Daha çok öğrenci ve çalışanların işine yarayan bu ufak kaçamaklara birçok şey sığdırılabilir. Gürültüden uzak ambiyansı, begonvil kaplı sokakları, lavanta kokulu bir gezi size canlılık katacak motivasyonunuzu yükseltecektir.

Hayatın tadını çıkarmak ve doya daya tatil yapmak için yapmanız gereken Alaçatı Otellerinin sunduğu fırsatlardan yararlanmak. Gelin siz de bu eğlenceli ailenin bir parçası olun.

2014 Resmi Tatillerin tarihleri şunlardır:

  • 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı – 19 Mayıs 2014 Pazartesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı – 28/29 Ekim 2014 Salı, Çarşamba
  • 1 Mayıs İşçi Bayramı – 1 Mayıs 2014 Perşembe
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı – 23 Nisan 2014 Çarşamba
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı – 30 Ağustos 2014 Cumartesi