Alaçatı Otelleri Rehberi

Switch to desktop Register Login

Özel Günlerinizi Alaçatı Otellerinde Taçlandırın

Özel Günlerde Alaçatı

Hayatınızın en güzel anlarını Alaçatı’nın büyülü atmosferinde geçirmek ister misiniz? Sevdiklerinizle kutlayacağınız en özel anları Alaçatı’da sevgililer günü, doğum günleri ve evlilik yıldönümleri için özel programlar hazırlatmak ve istediğiniz gibi şekillendirmek farklı bir alternatif olabilir.Alaçatı Otellerinin sunduğu bu hizmet ile en özel anlarınız masal gibi geçecek.

Alaçatı’da Evlilik Yıldönümü

Alaçatı’nın kendine has mimarisi ile düzenlenmiş otel odaları, romantik ve şiirsel güzellikteki sokakları ve mükemmel şarapları ile özel anlarınızdan en çok kutlanmayı hak eden evlilik yıl dönümüzü kutlayabilirsiniz. Alaçatı’da evlilik yıldönümü kutlama ayrıcalığına erişecek bu antik beldenin atmosferinde unutulmaz anlar geçireceksiniz.

Nasıl Bir Hediye?

Sevdiğinize hediye almak için de çok düşünmenize gerek yok. Hediyelik eşya açısından zengin bir profili olan beldede antikacılar, el yapımı tasarımlar ve değişik hediyelikler bulmanız da mümkün. Alaçatı ve Antika pazarı hazırlıksız gelen misafirlerimiz için birebir. Mesela deniz kabuklarıyla süslü büyük bir çerçeve içerisine beğendiğiniz bir resminizi koyarak hediye etmekte hoş olabilir.

Ege’nin incisi üzerinde yer alan ayrı bir değer Alaçatı gündüzleri güneşin tadını çıkarmanıza, sörf öğrenmenize olanak tanırken; akşamları Ege ve Akdeniz mutfağından örneklerle damaklarınızı şenlendiriyor. Alaçatı’da özel günlerinizi kutlarken oluşturulan enfes sofralar, yörenin üzümleri ile yapılan şaraplar ile keyfinize keyif katmayı amaçlıyor.

Alaçatı’da Doğum Günü Partileri

Lavanta kokan bir bahçede otantik bir ortamda çiçeklerle kaplı otantik bir ortamda kutlanan bir doğum günü partisi hayal edin.  Ne kadar hoş geçebileceğini, süsler arasında yapacağınız sürprizin sevdiklerinizi ne kadar sevindireceğinizi düşünün.

Çokça konaklama ve eğlenme seçenekleri ile hiçbir zorluk yaşamadan yıllardır geldiğiniz bir yerin sıcaklığını yaşamış gibi olacaksınız. Hafızalara kazınacak kadar güzel ve eğlenceli bir kutlama için personel elinden gelenin en iyisini yapacak ve size her konuda destek sağlayacaktır.

Sevgililer Günü, Evlilik Yıldönümü ve Tüm Özel Kutlamalar İçin Alaçatı Otel Fırsatları

Alaçatı otelleri, yazları olduğu kadar kışları da tatilcilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Sevgililer günü, doğum günü ve evlilik yıldönümlerine ev sahipliği yapan ve zemin hazırlayan Alaçatı Otelleri erken rezervasyonlar ve çeşitli fırsatlar ile yıl içerisinde küçük kaçamaklar yapmanıza olanak sağlar.

Siz de sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız Alaçatı’nın güzelliklerinden  faydalanmalısınız. Otelleri, eğlence mekanları, tarihi ve doğal güzelliği ile örnek teşkil eden bu belde bütün bu güzelliklerini ayaklarınızın altına seriyor. Siz de sevdiğinizin ayağına serin ve ona güzle bir sürpriz hazırlayın.