Alaçatı Otelleri Rehberi

Switch to desktop Register Login

Ramazanın Devamında Alaçatı’da Şeker Bayramı

Ramazan Bayramında Alaçatı

Alaçatı bayram tatili geçirilebileceğiniz en avantajlı yerlerden biri. Neden mi? Son zamanlarda bayram tatillerinin yaz aylarına denk gelmeye başlaması, tatilcilerin bayramlarda yıllık tatiller kadar eğlenmesine sebep oldu. Bu ekstra tatil fırsatını neden sörf yaparak, festivallere katılarak, yüzerek geçirmeyesiniz?

27 Temmuz 2014 Pazar Arife günü ile başlayan Şeker bayramı tatiliniz ta 30 Temmuz Çarşamba gününe kadar sürecek. Dilerseniz hafta sonunuzla da birleştirebilir uzun bir 6 gün geçirebilirsiniz.

Alaçatı’da Ramazan bayramı geçirebileceğiniz en şeker yerlerin başında gelir. Lavanta kokan sokaklarında, enfes yöresel lezzetleriyle şeker gibi bir bayram geçirmek isteyenler için özeldir.

Alaçatı’da Bayram İçin Ön Hazırlık

Sezonun en yoğun, haliyle otellerin en kalabalık olduğu zamanda şeker bayramı fırsatından yararlanabilmek için erken rezervasyon şart. Tatilcilerin otel, butik otel ve pansiyonları doldurduğu Temmuz ayında sağlanan erken rezervasyon olanakları ile hem ailenizle Alaçatı’nın çiçek kokan atmosferine taşımayı garantileyebilirsiniz. Bir yandan bayram sevinci yaşamak bir yandan plajın, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Alaçatı’da şeker bayramı geçirme fırsatını sadece doluluk oranı olarak değil, ekonomik bakımdan da avantajlı hale dönüştürmek için erken rezervasyon önerilmektedir. Her ne kadar böyle belirli günlerde yoğunluk kaynaklı fiyat artışına gidilse de erken rezervasyon avantajı sağlayan konaklama birimleri bulmak o kadar da zor değil. Sezonun en çok tercih edilen zamanlarında biri olan bu günler için kampanya sayfalarımıza göz atabilirsiniz.