Alaçatı Otelleri Rehberi

Switch to desktop Register Login

Alaçatı Pansiyonları

Cıvıl cıvıl konaklama alternatifleri sunan rüzgarlarıyla, plajlarıyla ünlü tatil beldesi Alaçatı’da pansiyonlar da oldukça rağbet görmektedir. Otellerine oranla daha hesaplı olan pansiyonları da değerlendirebilirsiniz. Dağınık konumdaki pansiyonları otellerdeki kadar kusursuz hizmet sunamasa da iyi bir tatilden beklentiniz değerlendirildiğinde düşük bütçeli tatilciler için düşünülebilir.

Alaçatı pansiyonları, bir kısmı Alaçatı merkezde, bir kısmı plaj ya da deniz kıyısında hizmet vermektedir. Birçoğu aileler tarafından işletilen pansiyonların küçük sevimli odalarında da evinizdeki kadar rahat hissedebilirsiniz. Alaçatı’daki tüm pansiyonlar, adresleri ve sundukları hizmetler ile ilgili sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. 

Çiprika Pansiyon

Çiprika Pansiyon

Alaçatı - İzmir

Alaçatı'da barlar-restaurantlar sokağının başlangıç noktasında bir yerde arabanızı rahat bir şekilde park edebileceğiniz pansiyonumuz Alaçatı Çiprika'da, kendinizi evinizde ve güzel bir aile ortamında bulacaksınız.

Yalçınkaya Taş Apart Pansiyon

Yalçınkaya Taş Apart Pansiyon

Alaçatı - İzmir

Bozcaada’da yer alan Irmak Bağ Pansiyon, isminde olduğu gibi yeşilliklerle ve güllerle çevrili bir tatil sunuyor size. Cıvıl cıvıl kuş sesleri, huzurlu bir sabah, tertemiz odalar, yemyeşil bir doğa içerisinde içten bir tatile davet ediyor.

Bardacık Pansiyon

Bardacık Pansiyon

Alaçatı - İzmir

Bardacık Alaçatı Butik Pansiyon İzmir’in en güzel köşelerinden birinde yer alıyor. Şehrin gürültüsünden ve stresinden kurtulmak isteyen herkesi nezih bir ortamda, güler yüzle ağırlayan Bardacık Pansiyon terası ve bahçesi ile sizleri bekliyor.

Kiraz Pansiyon

Kiraz Pansiyon

Alaçatı - İzmir

1986 yılında Çeşme’nin doğal güzellikleri içerisinde inşa edilen Kiraz Pansiyon uygun fiyatlar ile müşterilerine huzuru ve rahatlığı vaat ediyor. Çeşme’ye 7 km, Alaçatı merkeze 3 km, Ilıca’ya 1 km uzaklıkta yer alır. 20 odalı pansiyon ulaşım olanaklarına yakın bir mevkide bulunmaktadır.

Naciye Teyze Konağı Pansiyon

Naciye Teyze Konağı Pansiyon

Alaçatı - İzmir

Naciye Teyze Konağı 1877’den kalan bir taş evin restore edilmesiyle oluşturulmuştur. 10 adet odası bulunan pansiyonda her oda bahçe içerisinde yer alan ağaçların isimlerini almakta.

Shaka Pansiyon

Shaka Pansiyon

Alaçatı - İzmir

Shaka Pansiyon Alaçatı plajına yürüme mesafesinde yer alan şirin bir pansiyon. Otel konforunu yaşayacağınız işletmede panoramik manzaralı odalar ve yemyeşil bir bahçe bulunmaktadır.